ارتش سوریه مرز جنوبی با اردن در استان ریف دمشق را پاکسازی کرد

دمشق - ایرنا - ارتش سوریه تمام مناطق مرزی این کشور با اردن در استان ریف دمشق را از گروه های تروریستی پاکسازی کرد.

یک منبع آگاه روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اعلام کرد که ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در ادامه پاکسازی مرز این کشور با اردن 9 نقطه مرزی دیگر را در جنوب شرق استان ریف دمشق از گروه های مسلح تروریست بازپس گرفتند.
وی که خواست نامش فاش نشود ، افزود: ارتش سوریه مناطق میان میله های مرزی 196 تا 204 و پاسگاه ها و برج های دیده بانی این منطقه را از لوث وجود گروه های تروریستی پاکسازی کردند.
این منبع آگاه اضافه کرد: با این پیشروی ارتش سوریه، مناطق مرزی این کشور با اردن در استان ریف دمشق به طور کامل پاکسازی شد و ارتش سوریه و نیروهای مقاومت وارد مرزهای اداری استان حمص شدند.
ارتش سوریه روزهای 10 مهرماه، 8 مهرماه و 19 شهریورماه نیز بخش های دیگری از مرزهای خود با اردن در استان ریف دمشق را پاکسازی کرده بودند.
این مناطق در اشغال گروه تروریستی زیرمجموعه جبهه جنوبی ارتش آزاد بود.
ارتش سوریه 19 مردادماه نیز تمام مناطق مرزی این کشور با اردن در استان سویدا را از گروه های تروریستی پاکسازی کرده بود.
شبک**6116**1392**انتشار: ابوالفضل بابایی

انتهای پیام /*
منبع خبر:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، بین المللی منتشر شده و صرفا در خبرخوان بازنشر 24 با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
ارتش سوریه مرز جنوبی با اردن در استان ریف دمشق را پاکسازی کرد - خبرگزاری ایرنا، بین المللی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارتش سوریه مرز جنوبی با اردن در استان ریف دمشق را پاکسازی کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.