نامه 180 نماینده به ترامپ در مورد لزوم ماندن در برجام

روز چهارشنبه ۱۸۰ نماینده دموکرات کنگره آمریکا نامه‌ای را خطاب به ترامپ که در آن بر لزوم ماندن آمریکا در برجام تاکید شده بود، امضا کردند.
به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری جوئیش تلگرافیک، تد داچ، نماینده دموکرات ارشد کنگره که از مخالفان برجام محسوب می‌شود، در تلاش است تا ترامپ را به ماندن در برجام متقاعد کند.
او گفت:‌ برخی از ما با این توافق مخالف بودیم. اگرچه اکنون معتقدیم که این توافق باید اجرا شود و دست بالاتر را به آمریکا در زمینه توقف حرکت ایران به سمت سلاح هسته‌ای و نیز مقابله با اقدامات برهم زننده ثبات ایران در اختیار آمریکا قرار می‌دهد.
این نماینده دموکرات از نمایندگان نزدیک به لابی صهیونیستی است.
منبع خبر:
مطلب فوق در سایت عصرایران، بین الملل منتشر شده و صرفا در خبرخوان بازنشر 24 با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
نامه 180 نماینده به ترامپ در مورد لزوم ماندن در برجام - عصرایران، بین الملل
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نامه 180 نماینده به ترامپ در مورد لزوم ماندن در برجام» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت عصرایران، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.