واکنش برزای به پیشنهاد استقلال/کار با شفر افتخار است

برزای قرار است با استقلالی ها مذاکره کند واکنش برزای به پیشنهاد استقلال/کار با شفر افتخار است باشگاه استقلال قصد دارد بهنام برزای را برگرداند. قرارداد این بازیکن پس از پایان فصل قبل تمدید نشد تا مجبور به جدایی از این باشگاه شود. بهنام برزای واکنش برزای به پیشنهاد استقلال/کار با شفر افتخار است به این مطلب امتیاز دهید شما قبلا به این مطلب رای داده اید 0% 0% بازدید
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، باشگاه استقلال قصد دارد بهنام برزای را برگرداند. قرارداد این بازیکن پس از پایان فصل قبل تمدید نشد تا مجبور به جدایی از این باشگاه شود. افتخاری دیروز گفت شفر تاکید کرده برزای دوباره باید آبی پوش شود.

 

این خبر سریعا در فضای مجازی بازخورد زیادی داشت چراکه این بازیکن محبوبیت زیادی بین آبی ها دارد. بهنام هم در واکنش به حرف های افتخاری و درخواست شفر می گوید: «دوستانم من را در جریان حرف های آقای افتخاری گذاشتند. مرسی از ایشان که به من لطف دارند. باید از آقای شفر هم تشکر کنم که به من محبت داشته. کار با او برایم افتخار است. قطعا با مسئولان باشگاه در این باره صحبت می کنیم و بعد از آن تکلیف همه چیز مشخص می شود.»

110

منبع خبر:
مطلب فوق در سایت جام نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در خبرخوان بازنشر 24 با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
واکنش برزای به پیشنهاد استقلال/کار با شفر افتخار است - جام نیوز، ورزشی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش برزای به پیشنهاد استقلال/کار با شفر افتخار است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت جام نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.