مارکو رویس:/ حاضرم همه پولم را بدهم تا دوباره فوتبال بازی کنم

ستاره بروسیا دورتموند در چند سال اخیر با بحران مصدومیت های متوالی روبرو بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، رویس سال 2014 به دلیل مصدومیت، جام جهانی را از دست داد و در چند سال اخیر بارها با مصدومیت های شدیدی دست و پنجه نرم کرده است.

او پیش از شروع فصل جاری در بازی مقابل آینتراخت فرانکفورت بار دیگر از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید و انتظار نمی رود تا سال 2018 به میادین بازگردد.

 

 

 

 

رویس در مصاحبه با GQ و در مورد وضعیت مصدومیتش گفت:« چند روز پس از مصدومیت و پس از فکر کردن به اینکه بار دیگر باید چه کارهایی برای بازگشت به میادین انجام دهم، گریه به سراغم آمد.

تنهایی، تمرینات سخت و تکیه به خودت، مهمترین بخش داستان است. این یک تست ذهنی وحشتناک است؛ چراکه شما در مواجهه با چنین بحرانی باید به خودتان ایمان داشته باشید و راه خودتان را بروید.

به عنوان یک فوتبالیست، درآمد بالایی دارم؛ ولی برخی اوقات بهای سنگینی پس می دهید. الان حاضرم همه پول هایی که از فوتبال کسب کرده ام را بدهم و دوباره سلامتی ام را به دست بیاورم. همه پول هایم را می دهم تا یک بار دیگر بتوانم به راحتی فوتبال بازی کنم.»

 

منبع خبر:
مطلب فوق در سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در خبرخوان بازنشر 24 با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
مارکو رویس:/ حاضرم همه پولم را بدهم تا دوباره فوتبال بازی کنم - ورزش 3
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مارکو رویس:/ حاضرم همه پولم را بدهم تا دوباره فوتبال بازی کنم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.