مستندات طارمی فردا به CAS ارسال می‌شود

مهدی طارمی قصد دارد در سکوت کار خود را مجزا از باشگاه پرسپولیس دنبال کند و به واسطه همین مساله مستندات خود را طی روزهای اخیر تکمیل کرده و فردا به دادگاه بین اللملی فوتبال ارسال خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم موفق پرسپولیس که اکنون درگیر حاشیه بزرگی شده که محرومیت 4 ماهه و جریمه نقدی 789500 یورویی را برای او در پی داشته به دنبال پیگیری این ماجرا در دادگاه عالی فوتبال است.

 

طارمی که به واسطه قرارداد با ریزه اسپور و در ادامه بازگشت به تهران و عقد قرارداد با پرسپولیس با شکایت این تیم ترکیه‌ای و محرومیت از سوی فیفا مواجه شده به دنبال این است تا رای صادره را تغییر دهد. به همین واسطه او طی روزهای اخیر با مشورت با چند وکیل و هماهنگی لازم با وکیل تام الاختیار خود لایحه و مستندات لازم برای ارائه به دادگاه CAS را فراهم آورده و فردا آن را ارسال خواهد کرد تا امیدوار به تغییر رای در این حکم شود.

منبع خبر:
مطلب فوق در سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در خبرخوان بازنشر 24 با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
مستندات طارمی فردا به CAS ارسال می‌شود - ورزش 3
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مستندات طارمی فردا به CAS ارسال می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.