برگزاری نمایشگاه مهر در دانشگاه تهران

نمایشگاه مهر دانشگاه تهران

پانزدهمین نمایشگاه مهر دانشگاه تهران در باشگاه دانشجویان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، پانزدهمین نمایشگاه مهر دانشگاه تهران از ۱۶ تا ۲۶ مهر ۱۳۹۶ در باشگاه دانشجویان دانشگاه برگزار می‌شود و هدف از برگزاری این نمایشگاه، آشنایی دانشجویان جدید با خدمات حوزه معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی است. دانشجویان با شرکت در این نمایشگاه با ادارات مختلف این دو معاونت آشنا می‌شوند و پایش سلامت جسم و روان دانشجویان در این نمایشگاه انجام می‌شود.

در این نمایشگاه تاکنون ۳۰ غرفه تدارک دیده شده است که شامل غرفه‌های ادارات حوزه معاونت‌های دانشجویی و فرهنگی و تشکل‌های سیاسی، علمی و فرهنگی دانشجویان است.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، دانشجویان ورودی جدید می‌توانند پس از تکمیل کارنامه سلامت، از اول مهرماه برای رزرو نوبت معاینات پایش سلامت به نشانی الکترونیکیems.ut.ac.ir مراجعه کنند.

تکمیل کارنامه سلامت و انجام معاینات برای کلیه دانشجویان ورودی جدید در همه مقاطع الزامی است.

انتهای پیام

منبع خبر:
مطلب فوق در سایت ایسنا، علمی و دانشگاهی منتشر شده و صرفا در خبرخوان بازنشر 24 با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
برگزاری نمایشگاه مهر در دانشگاه تهران - ایسنا، علمی و دانشگاهی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری نمایشگاه مهر در دانشگاه تهران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت ایسنا، علمی و دانشگاهی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.