افتخاری: یک نفر به رحمتی گفت روی خط 90 برو

دیگر بازیکنی نمی تواند در کار سرمربی استقلال دخالت کند؛ افتخاری: یک نفر به رحمتی گفت روی خط 90 برو رضا افتخاری مدیرعامل استقلال در حاشیه تمرین امروز این تیم صحبت هایی را در خصوص آخرین وضعیت استقلال مطرح کرده است. سید رضا افتخاری افتخاری: یک نفر به رحمتی گفت روی خط 90 برو به این مطلب امتیاز دهید شما قبلا به این مطلب رای داده اید 100% 0% بازدید
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، افتخاری در ابتدای صحبت هایش در خصوص بازگشت رحمتی به تمرین استقلال گفت: جداگانه با رحمتی می‌خواستم صحبت کنم. بعد از آن اتفاقات که به دستور باشگاه سر تمرین نیامد، گفتم که شرایط تیم عوض شده و سرمربی جدید در مورد همه چیز تصمیم می‌گیرد. نظم باید در تیم باشد و بازیکن سالاری نباید باشد.

 

افتخاری ادامه داد: من از رحمتی خواستم که سر تمرین بیاید. از این پس کار تقسیم می‌شود و هر کس کار خودش را می‌کند. بازیکن کار خودش را، سرمربی کار خودش را و مربی هم کار خودش را. از این پس بازیکن نمی‌تواند در کار مربی دخالت کند و وظیفه همه مشخص است.

 

افتخاری با اشاره به وضعیت بهنام برزای گفت: خبری دسته اولی که من الان می‌توانم به شما بدهم، این است که در ماشین که می‌آمدیم و با شفر صحبت می‌کردیم، او گفت «فیلم بازی‌هایتان را دیدم، یک بازیکن به نام بهنام برزای داشتید که خیلی خوب بازی می‌کرد، چرا الان نیست؟» من هم گفتم «بله، او رفته است». شفر هم گفت که او را برگردانید. من بلافاصله دستور دادم که با برزای صحبت کنند.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال در مواجه شدن با سوال خبرنگاری مبنی اینکه گفته می‌شود شفر، رحمتی را نمی‌خواهد به صحبت‌هایش با سید مهدی رحمتی در درون خودروی این بازیکن اشاره کرد و گفت: نه، شفر کِی گفته؟! الان که که ما در ماشین با هم حرف می‌زدیم، به رحمتی گفتم که وقتی من در برنامه 90 بودم، شما نباید می‌آمدی. او هم پذیرفت و گفت که «یک نفر به من گفت که روی خط برنامه برو.» من اینجا نمی‌خواهم نام آن فرد را بگویم. همچنین به رحمتی گفتم که تیم ما الان آرامش می‌خواهد. با او صحبت کردم که همکاری کند، چون تیم باید آرامش برسد.

 

افتخاری در ادامه با سوال خبرنگاری مواجه شد که به او گفت: «این حرف شما الان سوژه می‌شود، وقتی می‌گویید از این پس بازیکن در کار مربی دخالت نمی‌کند، یعنی در زمان منصوریان بازیکنان در کار هدایت تیم دخالت می‌کردند؟»، پاسخ داد: نه، چرا سوژه شود؟ من نگفتم کادر سابق، گفتم مثل گذشته! الان بهتر است دیگر به گذشته برنگردیم.

 

افتخاری با اشاره به آخرین وضعیت مجتبی جباری، توضیح داد: الان نمی‌توانم در مورد جباری صحبت کنم، چون هنوز درباره او تصمیم قطعی گرفته نشده است. شفر همه بازی‌ها را دیده و از تک‌تک‌ بازیکنان شناخت پیدا کرده است. شفر گفت که رحمتی به تمرینات بیاید، اما در رابطه با جباری صحبتی نکرده است. احساس من این است که شفر منتظر است گزارش پزشکی‌ جباری را بگیرد و بررسی کند.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره صحبت‌های مطرح شده در خصوص حضور فرهاد مجیدی در استقلال به‌عنوان دستیار شفر گفت: نه، اصلاً صحبتی از مجیدی نیست. هنوز چیزی در این خصوص قطعی نیست. اینها را روزنامه‌ها می‌گویند.

 

افتخاری در پاسخ به این سوال که «مگر شفر روز گذشته در نشست خبری‌ نگفت که مجیدی ابراز تمایل کرده که در استقلال کار کند»، پاسخ داد: نه، چنین چیزی نگفته است. وی زمانی هم که با اصرار خبرنگاران مبنی بر خروج چنین جمله‌ای از زبان شفر مواجه شد، گفت: شاید اشتباه لُپی بوده است! کمیته فنی بحث دستیاران را بررسی می‌کند. این موضوع به زودی مشخص می‌شود.

 

وی در واکنش به اینکه نام گزینه‌هایی مانند نامجومطلق برای نشستن در کنار شفر مطرح شده، یادآور شد: اجازه بدهید اسم کسی را نگویم که خدایی نکرده اگر نیامد، بگویید افتخاری گفته. اجازه بدهید کمیته فنی بررسی کند و تصمیم بگیرد.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد وضعیت میک مک درموت و اینکه او همچنان به‌عنوان بدنساز کار می‌کند یا دستیار، پاسخ داد: شفر باید در این خصوص تصمیم بگیرد. مک مربی دو منظوره است؛ بدنساز - دستیار.

 

افتخاری در پاسخ به این سوال که گفته می شود مجتبی جباری به دلیل انتقاداتی که از او در رختکن استقلال داشته است از جمع آبی پوشان کنار گذاشته شده است؟،گفت: اصلا چنین چیزی نیست و در خصوص بازگشت جباری نیز خود سرمربی تیم باید تشخیص بدهد به او نیاز دارد یا ندارد تا به ما اعلام کند.

110

منبع خبر:
مطلب فوق در سایت جام نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در خبرخوان بازنشر 24 با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
افتخاری: یک نفر به رحمتی گفت روی خط 90 برو - جام نیوز، ورزشی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افتخاری: یک نفر به رحمتی گفت روی خط 90 برو» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت جام نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.