اسکای نیوز: مزاحمت جنگنده های رژیم صهیونیستی برای هواپیمای اردنی

تهران – ایرنا – شبکه خبری اسکای نیوز عربی چهارشنبه شب گزارش کرد: جنگنده های رژیم صهیونیستی با ایجاد مزاحمت برای هواپیمای مسافربری اردنی که به سرزمین های اشغالی نزدیک شده بود، آن را مجبور به تغییر مسیر کردند.

به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز به نقل از منابع خبری رژیم صهیونیستی، این هواپیما از مصر راهی اردن بود که به اشتباه وارد آسمان هوایی سرزمین های اشغالی شد و پس از آن که جنگنده های اسرائیلی به پرواز درآمدند، مسیر خود را اصلاح کرد.
منابع خبری رژیم صهیونیستی عنوان کرده اند که مشکل فنی، دستگاه ارتباطی این هواپیما را با مشکل روبه رو کرده بود.
جزئیات بیشتری از نوع هواپیما و شمار مسافران آن منتشر نشده است.
منابع هوانوردی اردن اما خبرهای منتشر شده در رسانه های رژیم صهیونیستی مبنی بر ممانعت جنگنده های اسرائیلی از عبور هواپیمای اردنی را تکذیب کردند.
شبس**9363*1488*مترجم: محمد تدو* انتشار دهنده: بهمن بامداد**

انتهای پیام /*
منبع خبر:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، بین المللی منتشر شده و صرفا در خبرخوان بازنشر 24 با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
اسکای نیوز: مزاحمت جنگنده های رژیم صهیونیستی برای هواپیمای اردنی - خبرگزاری ایرنا، بین المللی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اسکای نیوز: مزاحمت جنگنده های رژیم صهیونیستی برای هواپیمای اردنی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.