نتانیاهو:پیوستن فلسطین به اینترپل بدون پاسخ نخواهد ماند

تهران – ایرنا - «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره پیوستن فلسطین به سازمان پلیس بین المللی جنایی (اینترپل) گفت: این اقدام بدون پاسخ نخواهد ماند.

به گزارش شبکه خبری روسیا الیوم، نتانیاهو این سخنان را چهارشنبه شب در دیدار با «جیسون گرینبلات» فرستاده ویژه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به سرزمین های اشغالی عنوان کرده است.
نتانیاهو در ادامه مدعی شد: پیوستن فلسطین به اینترپل ضربه سنگینی به تلاش ها برای آغاز مذاکرات سازش بین فلسطینی ها و اسرائیلی است و با تمام توافق نامه های طرف فلسطینی ها با اسرائیل مغایرت دارد.
وی در پایان گفت: هرگز از جنگ دیپلماتیک فلسطینی ها علیه اسرائیل، به آسانی نخواهیم گذشت.
دولت فلسطین روز چهارشنبه با رای موافق 75 کشور در مقابل 24 رای مخالف و رای ممتنع 34 کشور به عضویت اینترپل در آمد.
سازمان پلیس بین ‌المللی جنایی (اینترپل) ضمن اعلام موافقت رسمی با درخواست فلسطین برای عضویت دراین سازمان، قطعنامه آن را در جلسه کنونی این سازمان که در پکن در حال برگزاری است به رای گذاشت.
تصمیم سازمان پلیس بین الملل درخصوص عضویت فلسطین در آن با وجود فشارهای رژیم صهیونیستی وتهدیدهای آمریکا صورت گرفت که مانع موافقت با درخواست فلسطین در جلسه سال 2016 اینترپل بودند.
شبس**9363*1488*مترجم: محمد تدو*انتشاردهنده: بهمن بامداد**

انتهای پیام /*
منبع خبر:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، بین المللی منتشر شده و صرفا در خبرخوان بازنشر 24 با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
نتانیاهو:پیوستن فلسطین به اینترپل بدون پاسخ نخواهد ماند - خبرگزاری ایرنا، بین المللی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نتانیاهو:پیوستن فلسطین به اینترپل بدون پاسخ نخواهد ماند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.